نامه عاشقانه ای از طرف خدا برای تو

نامه عاشقانه ای از طرف خدا برای تو
سلام عزیزم  امروز صبح وقتی از خواب بر خاستی تو را تماشا کردم و امید داشتم که با من حرف خواهی زد فقط در چند کلمه و یا از من به خاطر چیزهای خوبی که دیروز در زندگی تو اتفاق افتاد تشکر خواهی کرد.اما تو سرگرم پوشیدن لباس بودی.
هنگامی که می خواستی از خانه بیرون بروی میدانستم که می توانی چند دقیقه ای توقف کرده و به من سلام کنی اما تو خیلی سرگرم بودی.
زمانی که پانزده دقیقه بیهوده بر روی صندلی نشسته بودی و پاهایت را تکان می دادی فکر می کردم که می خواهی با من سخن بگویی اما تو به سوی تلفن دویدی و با یکی از دوستانت تماس گرفتی تا از چیزهای بی اهمیت بگویی.من با صبر و شکیبایی در تمام مدت روز تو را نگاه می کردم و تو آنقدر مشغول بودی که به من چیزی نگفتی.
موقع نهار خوردن متوجه شدی که چند نفر از دوستانت قبل از غذا کمی با من حرف می زنند اما تو چنین کاری نکردی.باز هم زمان باقی است و امیدوارم که تو سرانجام با من حرف بزنی.
به خانه رفتی و به نظر می رسید که کارهای زیادی برای انجام دادن داری و بعد از انجام چند کار تلویزیون را روشن کرده و وقت زیادی را در برابر آن سپری کردی.
من باز هم با شکیبایی منتظر ماندم که بعد از تماشای تلویزیون و خوردن غذا با من حرف بزنی. هنگام خوابیدن گمان کردم که خیلی خسته ای. بعد از گفتن شب به خیر به خانواده سریعا به سوی رختخواب رفتی و خوابیدی. مهم نیست شاید نمی دانستی که من همیشه آن جا با تو هستم.
من بیش از آن که تو بدانی صبر پیشه کردم. من حتی می خواستم به تو بیاموزم که چگونه با دیگران صبور و شکیبا باشی.
من به تو عشق می ورزم و هر روز منتظرم تا با من حرف بزنی.
چقدر مکالمه یک طرفه و یک جانبه سخت است!
بسیار خوب تو یک بار دیگر از خواب برخاستی و من نیز یک بار دیگر فقط برای عشق به تو منتظر خواهم ماند. به امید این که امروز مقداری از وقتت را به من اختصاص دهی.
روز خوبی داشته باشی.
                                                              امضاء :دوست تو خدا
منبع : شبکه لقمان -تزکیه نفس

/ 5 نظر / 83 بازدید
سجاد

سلام علیکم شما سوال کرده بودید که ایا وقتی انسان به حیوان مرده ای دست بزند باید غسل کند؟ جواب نویسنده وبلاک راه فضیل:: حيواني كه خون جهنده دارد، يعني وقتي رگ گردن آن بريده شود، خون با فشار بيرون مي آيد مثل مرغ، گوسفند و ... اگر خودش بميرد يا به غير دستور شرعي كشته شود، نجس و خوردن آن حرام است. اگر چه دست زدن به آن موجب غسل نمي‌شود.

سجاد

سوال بعدی:: آيا کساني که با تحصيلات بسيار اندک مثلا سيکل به خاطر داشتن سهميه خاصي در بعضي از ادارات وارگانها به جاي يک فرد تحصيلکرده استخدام ميشوند در حالي که صلاحيت انجام کار راندارند وحق بسياري از افراد تحصيلکرده پايمال ميشود درآمدشان حلال است جواب بستگی به شرایط قانون گذار داردی اگر قانون گذار برای ان کرسی و یا شغل شخص با تحصیلات بالا ÷پیش بینی کرده باشد کار کسی که به قانون عمل نکرده و کسی که مشغول به کار است درست نمی باشد و مال او شبه ناک می باشد در مورد بازوبند حضرت عباس وادعیه و اسرار ان فعلا اطلاعاتی ندارم اگر روزی دیدم برای شما ارسا میکنم شاید باید من متوجه سوال شما نشدم

جعفری

سلام دوست عزیز تمام کدها واسه من کار می کنند مشکلی نیست حتما از دیال آپ استفاده میکنی چون خیلی صفحه ات شلوغ شده استفاده زیاد از این کدها باعث کند شدن سایتت میشه و گاهی اوقات با اینترنت سرعت پایین همه کدها نشون داده نمیشه!

سید حسین رضوی حیدری

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز : از وبلاگ شما بازدید کردم، وبلاگ بسیار خوب، زیبا، جذاب و بسیار غنیی دارید، تبریک میگم و امیدوارم گامی موثر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مبارزه با تهاجم فرهنگی باشد. اینجانب صمیمانه از شما دعوت به همکاری میکنم تا با این حرکت ها بتوانیم همچون رزمندگان و شهدای که در سال 1359 که در خرمشهر در برابر دشمن جانانه ایستادند تا این انقلاب به دست نا اهلان نیفتد ما هم در مقابل دشمنان اسلام، انقلاب و شهدا باایستیم تا ارزش های دفاع مقدس را از بین نبرند. از اینرو از شما در خواست میکنم که با هم همکاری و تبادل لینک بکنیم. چرا که یکدست صدا ندارد و این با هم بودن است که میتواند دشمن را نابود کن انشاء الله. آدرس وبلاگ: http://baseratshahid.mihanblog.com ایمیل :razavi1144@yahoo.com تلفن:09388505719 و من الله توفیق [لبخند][لبخند]

مریم

با سلام متن بسیار زیبایی است.انسان به خودش که نگاه میکند ذره ای در مقابل او نیست.اما حیف که زود فراموش میکنیم و اسیرچنگالهای دنیا میشویم.اگر نماز نبود چیزی از انسانیت ما باقی نمیماند.ولادت با شکوه حضرت مهدی (عج )را به شما تبریک میگم.